17:32 / E Enjte, 30 Janar 2020 / indeksADMonline

Emily Ratajkowski zbërthen xhinset, të gjitha modelet i lë nën hije

Emily Ratajkowski konsiderohet si një nga femrat më seksi në planet, dhe kjo për shumë arsye.

Super modelja amerikane, ka linja perfekte dhe një bukuri natyrale të cilën jo rrallë herë e ekspozon edhe pa pikë grimi.

28 vjeçarja e cila mori famë më pjesëmarrjen në klipin “Blurred Line”, sot është një nga modelet më të kërkuara dhe më të paguar në botë.

Nëse hedhim një sy në llogarinë e saj zyrtare të Instagramit, modelja më shpesh shihet e zhveshur se sa e veshur, madje ajo kohë më parë e pranoj publikisht se i pëlqen të ketë sa më pak rroba në trup.

Së fundi brunja seksi ka publikuar një video tejet atraktive gjatë realizimit të fotosesionit të ri, teksa shihet e veshur në të brendshme të tejdukshme dhe një palë xhinse të zbërthyera.

Ndryshe, Emily në vitin 2-18 i dha fund beqarisë, duke kurorëzuar dashurinë me Sebastian Bear-McClard./Indeksonline/