16:51 / E Martë, 02 Mars 2021 / A.D

Emily tregon barkun e fryrë në shtatzëni duke pozuar nudo

Emily Ratajkowski veçohet si njëra nga femrat më të bukura në botë.

Ajo është në pritje të ëmbël, teksa nuk I ndalë postimet e zjarrta në Instagram, shkruan Indeksonline.

Sot ajo ndau disa imazhe nudo, duke shfaqur hiret trupore dhe barkun e fryrë.

Edhe pse në muajt e fundit të shtatzënisë, duket se nuk ia ka lenë shenjë, duke u shfaqur joshëse dhe mjaftë provokuese./Indeksonline/