16:30 / E Premte, 02 Mars 2018 / indeksADMonline

Emina Cunmulaj, idhtare fytyrës pa grim! Ja si është shfaqur sot (Foto)

Emina Cunmulaj është modelja e njohur shqiptare në botë.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale duke publikuar imazhe nga përditshmëria e saj, ku shumë shqiptarë i bënë krenarë duke e dëgjuar të flas shqip.

Por ajo që vërejmë nga postimet e saj është edhe fytyra pa grim, transmeton Indeksonline. Bukuroshja nga Malësia në shumicën e rasteve shfaqet pa pikë grimi e shumë shpesh e shohim të lyej vetëm buzët.

E tillë është shfaqur edhe në imazhin e fundit, ku e shohim pa grim vetëm me buzët e kuqe.

“Dimri në Los Angeles” ka shkuar Emina.

Ndryshe, ajo është e martuar me miliarderin Sem Nazarian dhe është në pritje të fëmijës së saj të dytë./Indeksonline/