17:31 / E Enjte, 29 Nëntor 2018 / indeksADMonline

Emina Çunmulaj kombinon veshjen me vajzën, sjell imazhin më të ëmbël

Emina Çunmulaj është një nga modelet më të suksesshme shqiptare në botë.

Krahas një karriere të suksesshme, Emina ka edhe një familje të shëndetshme, shkruan Indeksonline.

E në një imazh që ka publikuar në ‘Instagram’, Emina është shfaqur së bashku me vajzën me të cilën ishte kombinuar në veshje dhe të dyja dukeshin për mrekulli./Indeksonline/