10:09 / E Martë, 06 Mars 2018 / indeksADMonline

Emina Cunmulaj mbledh shumë mysafir shqiptar (Foto)

Emina Cunmulaj është aq e lidhur me shqiptarët saqë ajo sot ka ftuar një “grumbull” mysafirësh shqiptar.

Bëhet fjalë për fotografin e njohur Artan Korenica, grimeren Vjollca Metaj dhe Rina Abazin të cilët sot kanë bërë mëngjes në shtëpinë e Eminës.

Emina ka treguar se është një nikoqire shumë e mirë ku shohim tavolinën plotë, e dëgjojmë të qeshura e kënaqësi pafund.

Ndryshe, Emina është duke përgatitur një projekt në bashkëpunim me Artanin./Indeksonline/