09:37 / E Enjte, 11 Janar 2018 / indeksADMonline

Emina Cunmulaj po përjeton ndjenjën më të mirë në botë! Po vjen në jetë “Fëmija i karates”(Foto)

Emina Cunmulaj para pak javësh bërë të ditur që shumë shpejt në jetë do të vije edhe fëmija i saj i dytë.

Ditë për ditë barku i saj po rritet dhe ajo po përjeton ndjenjën më të këndëshme në botë, transmeton Indeksonline.

Së fundi, Emina ka publikuar disa imazhe ku e shohim barkun e saj të lëvizë pasi që fëmija e shkelmon.

“Fëmija i karates” ka shkruar Emina me shaka në mbishkrimin e këtij postimi.

Ndryshe, Emina ka edhe një vajzë dhe është nënë shumë e përkushtuar./Indeksonline/