16:40 / E Enjte, 02 Maj 2019 / indeksADMonline

Eminem publikon këngën e re në bashkëpunim me Logic

Reperi më i njohur dhe më i suksesshëm në botë, Eminem ka lansuar projektin e ri i cila ka ardhur në bashkëpunim me reperin, Logic.

Kënga e re mban titullin ‘Homicide’ fillimisht është publikuar në Zelanden e Red dhe Australi, ndërsa do të jetë e disponueshme në mbarë botën në çdo platformë të transmetimit nesër. Përse Australianët duhet të dëgjojnë këngën e parë? Kemi mbuluar!

Ka një lloj befasi në këngë. Ajo përmban komedianin Chris D’Elia duke imituar Eminemin. Kjo pritet të jetë pjesë në albumin e ardhshëm të Logic, ‘Confessions of a Dangerous’./Indeksonline/

Logic – “Homicide” (ft. Eminem) from Remy Gelenidze on Vimeo.