22:16 / E Martë, 27 Shtator 2022 / AR

Emocione të dyfishta, tifozi i propozon të dashurës në “Fadil Vokrri”

Mbrëmjen e sotme në stadiumin “Fadil Vokrri” po mbizotëron një atmosferë fantastike.

Kosova deri tani ka shënuar 4 gola kundër Qipros.

Emocionet u dyfishuan kur një tifozë i propozojë të dashurës së tij.

Në rrjetet sociale po qarkullon një fotografi kur shihet se tifozi i ka propozuar të dashures dhe nga reagimet e pjesëmarrësve vërehet që përgjigja e saj ishte PO./Indeksonline/

May be an image of 6 people, people standing, outdoors and stadium