19:10 / E Shtunë, 18 Nëntor 2017

Emocionuese! Edhe pse s’mund të jetë pranë të vëllait, Rita Ora zgjedh fjalët më të ëmbla në ditëlindjen e tij

Rita Ora përveç këngëtare e përmasave botërore dhe mjaftë aktive me koncerte e në evente prestigjioze, ajo gjithnjë kujton datat më të rëndësishme për personat e zemrës së saj. Vëllai i Ritës ka ditëlindjen, ndërsa këngëtarja ka zgjedhur përmes një fotografie dhe një statusi ta uroj atë me fjalët më të ëmbla, shkruan Indeksonline.

Urime ditëlindjen vëllai im i vogël Don! Ai tani është 20, por ai gjithmonë do të mbetet teeni weenie im, vëllai im i vogël me zemrën e art dhe vëllai im i zgjuar. Ndriço si yll ashtu siç edhe je! Të dua shumë, më fal që nuk mund të jem me ty në ditën tënde më të veçantë!/Indeksonline/