10:08 / E Enjte, 23 Nëntor 2017 / indeksADMonline

Emri me të cilin Ledri e thërret Ermal Fejzullahun

Dje është lansuar projekti muzikor i shumë pritur i dy reperëve më të dashur shqiptar Ledri Vulës dhe Noizyt. Ndërsa ky videoklip që mban titullin “Dje & Sot” vetëm brenda pak orësh ka arritur të kthehet në hit, shkruan Indeksonline.

Këtë projekt e kanë shpërndarë edhe këngëtaret më të njohur të estradës, ndër ta edhe Ermal Fejzullahu. Ai në llogarinë e tij Instagram ka postuar projektin në fjalë, ndërsa është Ledri ai që i ka komentuar “Malinjo”. Siç duket ky është emri më të cilën Ledri e thërret Ermalin./Indeksonline/