08:42 / E Enjte, 12 Prill 2018

Enca dhe Uindi kapen keq me gazetaren, e ofendojnA� dua e quajtur a�?pjeshkA� e vyshkura�? (Foto)

Enca kishte publikuar njA� imazh nA� a�?Instagrama�?, ku thoshte se gjatA� seksit thA�rret emrin e saj, transmeton Indeksonline.

Mjaftoj qA� kjo deklaratA� tA� komentohej nga gazetarja Dasara Karaiskaj, nA� njA�rin nga emisionet e saj dhe tA� shndA�rrohej nA� njA� a�?mollA� sherria�?.

Image result for enca uindi

a�?Enca ka bA�rA� njA� deklaratA� qA� i ka A�uditur tA� gjithA�. ‘GjatA� seksit unA� thA�rras emrin tim’ thotA� Enca. Pra, e keni parasysh atA� mikun mashkullor i themi ‘Genci’, tani asaj mikeshA�s femA�rore nuk do t’i themi mA� ‘pjeshka’, por do t’i themi ‘Enca’. Por duhet tA� jetA� e kolme ajo, e kA�shtu, buA�ko domethA�nA� qA� ta thA�rrasim ‘Enca’. Ka nxjerrA� nA� Instastory pa pikA�n e turpit ‘Pussy so good’, qA� nA� shqip do tA� thotA� ‘Pjeshka A�shtA� shumA� e mirA�.” ka potencuar Doarsa.

Image result for Dasara Karaiskaj

Pas kA�saj kA�ngA�tarja dhe motra filluan ta ofendojnA� gazetarA�n nA� rrjetet sociale duke ia kthyer pothuajse me tA� njA�jtA�n monedhA�. Uindi, motra e EncA�s pA�rmes njA� postimi e ka quajtur gazetaren a�?PjeshkA� e vyshkuara�?.

Image result for enca uindi

a�?NdA�rsa kur ta kemi pjeshkA�n eA� vyshkur, do ta thrrasim Dasaraa�?, shkruhej nA� postimin e Uindit./Indeksonline/