19:47 / E Mërkurë, 14 Gusht 2019

Enca nuk heziton, ekspozon format ‘shpërthyese’ në bikini

Enca Haxhia njihet nga publiku shqiptar për këngët që ajo sjell e që priten mjaft mirë, por krahas kësaj ajo njihet edhe për format e saj trupore mjaft ‘të dukshme’, shkruan Indeksonline.

Në secilën paraqitje të saj ajo zgjon interesimin e publikut dhe përflitet shumë për shkak se ajo zakonisht thyen tabutë me paraqitjet e saj.

Kështu ka bërë edhe së fundmi ku ka ekspozuar trupin në bikini me gjoksin në plan të parë.

Kujtojmë që kënga e fundit e Encës ‘Jealous’  u prit me mjaft interesim dhe u përfol shumë për shkak të skenave që përbën videoklipi. /Indeksonline/