21:36 / E Hënë, 19 Gusht 2019

Enca sapo na tregoi mashkullin ideal dhe nuk kishte si të ishte ndryshe!

Pak ditë më parë Enca ka publikuar një foto në praninë e një djali, i cili supozohet të jetë i dashuri i saj. Kjo gjë u komentua pasi Enca është treguar mjaft e rezervuar për jetën e saj private.

Ditën e sotme ajo ka bërë “Questions” në Instagram, ku u është përgjigjur pyetjece nga ndjekësit. Ajo ç’ka na tërhoqi vëmendjen është pikërisht pyetja se si e dëshiron mashkullin ideal.

“Suportiv, inteligjent, içik artist patjetër, së paku në zemër, punëtor, i edukuar, besnik, me sens humori, i papërtuar, dikush që më jep paqe.”-ka thënë Enca

E pra çuna, tashmë i dini kërkesat e Encës, kështu që mund ti keni parasysh këto!/blitz.al