15:45 / E Shtunë, 23 Dhjetor 2017 / indeksADMonline

Enca shkëlqen në fytyrë por pesha e saj dëshpëron (Foto)

Enca Haxhia është këngëtarja  e njohur nga Shqipëria e cila që nga publikimi i këngës së parë u bë shumë e njohur për publikun.

Ajo gjithmonë shkëlqen dhe “çuditë” me asestet e saj por jo edhe në publikimin e fundit që  e ka bërë në llogarinë e saj në “Instagram”. Aty Enca duket shumë e bukur në fytyrë por jo edhe me format e saj trupore pasi që vërehen kilet e tepërta.

Ndryshe,tash është shumë e angazhuar me projekte dhe koncerte për fundvit./Indeksonline/

 

Temat: