22:54 / E Martë, 23 Prill 2019

Ende pa ardhë vera, Lori Hoxha trupin çokollatë

Lori Hoxha është një nga femrat më me stil shqiptare.

Trashëgimtarja e Top Channel shquhet për jetën përrallore e rrobat firmato.

Ajo ndjek trendet më të fundit të botës së modës, duke u shfaqur përherë e freskuar dhe bukur.

Në një fustan të bardhë të shkurtë, blogerja shqiptare duket kaq atraktive, ndërsa në sy bie ngjyra e trupit të saj si çokollatë./Indeksonline/