23:05 / E Premte, 17 Maj 2024 / FR

Engjellusha Salihu i jep fund beqarisë

Familja Salihu sonte kanë festë.

Kjo sepse Engji po i jep fund beqarisë.

Në media po flitet se ajo po fejohet me Mërgim Riza i cili jeton dhe punon në Zvicër.

Ceremonia ishte mjaft private dhe pa praninë e kamerave.

Indeksonline ka siguruar foto të parë e çiftit më të ri.