08:43 / E Premte, 09 Nëntor 2018 / indeksADMonline

Engjujt e ‘Victoria’s Secret’ parakalojnë në ngjarje më të madhe të modës

Është një nga ngjarjet më të shumë pritura të modës.

Ngjarja më e madhe e modës në botë ‘Victoria’s Secret’ ka zënë vend mbrëm në Nju Jork, shkruan Indeksonline.

Modelet më me emër si Gigi Hadid, Kendall Jenner, Bella Hadid, Adriana Lima janë bërë bashkë në një vend për të dhuruar një shfaqje të paharruarë të modës.

Gigi e cila sfilojë për herë të tretë në sepktaklin e modës eci përkrah mikës së ngushtë, Kendall dhe motrës së saj Bella Hadid.

Tri modeleve të njohura iu bashkua edhe veteranja Adriana Lima për të cilën ishte shou i 19-të.

37 vjeçarja nuk mund ti përmbante lotët pas ecjës së saj të fundi në pistën e ‘Victoria’s Secret’.

Pjesëmarrës në këtë event ishte edhe këngëtaret shqiptare Rita Ora dhe Bebe Rexha të cilat edhe performuan./Indeksonline/

Temat: