15:46 / E Hënë, 13 Korrik 2020

Eni Koçi ekspozon format trupore, me fustanin e hapur

Këngëtarja e njohur shqiptare Eni Koçi njihet për talentin e saj në muzikë.

Përpos për muzikën që sjellë, ajo shpesh bëhet pjesë e mediave rozë edhe për shkak të pamjes së saj, gjithnjë e bukur dhe në formën më të mirë, shkruan Indeksonline.

Së fundmi ajo ka shfrytëzuar llogarinë e saj në Instagram, për të publikuar një fotografi, ku ka ekspozuar linjat e saj trupore në fustanin e hapur.

Kujtojmë që këngëtarja simpatike tash e një kohë është në lidhje me këngëtarin Genc Prelvukaj, me të cilin shfaqen shpesh së bashku edhe në publik. /IndeksOnline/

Mos i humb