12:33 / E Hënë, 03 Shkurt 2020 / indeksADMonline

Eni Koçi, rikthen linjat trupore në formën më të mirë

Këngëtarja e njohur shqiptare, Eni Koçi, njihet për këngët e shumta që ka sjellë ndër vite.

Ajo shpeshherë ka zënë vend në mediat rozë, për shkak edhe të jetës së saj private si dhe bukurisë e formave trupore që nuk heziton t’i ekspozojë herë pas here, shkruan Indeksonline.

Së fundmi ajo ka publikuar një fotografi në Instagram, ku ka shfaqur linjat e saj trupore në formën më të mirë.

Kujtojmë se ajo tash e sa kohë ka zyrtarizuar lidhjen e saj të dashurisë me reperin nga Kosova, Genc Prelvukaj. /Indeksonline/