14:36 / E Diele, 21 Prill 2024 / Gj. Sh

Eni Kocin dhe Dani publikojnë këngën e tyre më të re

Eni Koci dhe Ramadan Krasniqi – Dani, kanë lansuar bashkëpunimin muzikor.

“Mos kerko falje” titullohet projekti muzikor, që solli sërish në bashkëpunim të dy artistët.

Kënga është lansuar me videoklip në platformën Youtube dhe në linkun e mëposhtëm mund ta dëgjoni të plotë.