22:30 / E Mërkurë, 05 Tetor 2022 / AR

Era Istrefi e Don Xhoni bombardojnë Youtube me këngën “Hala”

Me datë 30 shtator Era Istrefi dhe Don Xhoni lansuan projektin e parë të përbashkët të titulluar, “Hala”.

Menjëherë pas publikimit kënga kapi përmasat e hitit duke marrë miliona klikime vetëm pak orë pasi u publikua në kanalin “Youtube”.

Me këtë ritëm po vazhdon të dëgjohet edhe 5 ditë pas publikimit, ku në të njëjtën platformë ka marrë afër 6 milionë klikime./Indeksonline/