23:06 / E Hënë, 30 Janar 2023 / LB

“Erdhën rrobat nga Noizy” – ‘pranku’ i Mbresës dhe Stresit kundër Xhulit (Video)

Si kurrë më parë, spektakli i sotëm i Big Brother VIP Kosova po karakterizohet me debate të shumta në qendër të së cilave vijon të mbetet – Xhuli.

Kësisoj, gjatë kësaj mbrëmjeje është transmetuar një video klip rreth ‘prankut’ të rrobave nga Noizy, të iniciuar nga Mbresa dhe Stresi me qëllim të provokimit të Xhulit.

Xhuli ka “rënë” në grackën e tyre, duke reaguar dukshëm mbi rrobat e ardhura në shtëpi që kishin ardhur të dizajnuara nga marka e rep artistit, Noizy, çka la të dyshohej për një njohje mes tyre. Po ashtu, këtë mirë se ka pritur as Atdheu.

Për më shumë detaje, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.