21:43 / E Hënë, 08 Tetor 2018 / indeksADMonline

Erion Veliaj i emocionuar, zbulon emrin e djalit

Kryetari i Tiranës, Erion Veliaj dhe bashkëshortja e tij, Ajola Xoxa, u bënë prindër për herë të parë këtë javë, shkruan Indeksonline.

Ky i fundit u shpreh i lumtur për të vogël engjullin dhe kjo tregoi edhe përmes postimit të fundit në profilin e tij zyrtare në Instagram.

Veliaj tregoi se gëzimin e parë të familjes e kanë baptizuar me emrin Kajan, ndërsa i referohet me ‘Tironsi më i ri në qytet”.

Ai falënderoi stafin e mjekëve të kryesuar nga doktor Orion Glozheni për kujdesin e treguar dhe të gjithë ata që kanë uruar për Lindjen e Kajanit. / Indeksonline /.