10:58 / E Hënë, 09 Dhjetor 2019

Ermal Fejzullahu nis pushimet dimërore, sjell pamje brenda shtëpisë luksoze, në Brezovicë

Ermal Fejzullahu pas angazhimeve të shumta dhe një viti të ngarkuar me projekte muzikore dhe koncerte, ai ka gjetur kohë për relaks.

Këngëtari i mirënjohur ka nisur pushimet dimërore në një nga vendet më të bukura në Kosovë, shkruan Indeksonline.

Ermali ka treguar se ndodhet në Brezovicë dhe nga atje ka publikuar pamje nga shtëpia luksoze ku po qëndron.

Pa dyshim që bashkë me të është edhe bashkëshortja e tij, Ariana dhe fëmijët./Indeksonline/

Mos i humb