21:44 / E Enjte, 23 Nëntor 2017 / indeksADMonline

 Ermal Fejzullahu shumë shpejt lanson këngën e re “Edhe njëherë” (Foto)

Ermal Fejzullahu edhe më tej po vazhdon të tregohet tejet aktiv kur bëhet fjalë për projektet muzikore.

Fejzullahu, veçse ka përfunduar edhe xhirimet e klipit më të ri, dhe tani ka mbetur vetëm disa punë teknike- shkruan Indeksonline.

Burime të Indeksonline bëjnë me dije se kënga do të titullohet “Edhe njëherë”, me tekst dhe muzikë nga Valon Biba, orkestruar nga Wirusi.

Është vokali i tij ai që pëlqehet kaq shumë në publik, dhe jo rastësisht këngët e tij gjithmonë shëndërrohen në hite./Indeksonline/