19:07 / E Premte, 14 Qershor 2019 / indeksADMonline

Ermal Mamaqi e ‘kritikon’ për imazhin në bikini, komenti i Taynas është epik

Tayna ka publikuar së fundi një imazh tejet të ‘nxehtë’ në bikini.

Pavarësisht që ajo dukej në super formë ka pas edhe të atillë që e kanë kritikuar, shkruan Indeksonline.

Edhe moderatorit dhe aktori i njohur, Ermal Mamaqi në formë shakaje ka lënë një koment në fotografinë e fundit të reperes së njohur.

“Lal duhet të ulesh nga ana tjetër. Ajo e gjata aty përballë është mbështetësja. Kto 2 anash janë për duart. Atë poshtë e ke ok, dmth aty e ke gjet, se për tu ulur është” ishte komenti i Ermalit.

Ndërsa, i menjëhershëm ishte edhe reagimi i Taynas “ lal edhe titulli “2 gisht mjaltë” s’e kemi kuptuar po prap na pëlqej filmi, thjesht shijo pamjen” ka shkruar Tayna.

Ndryshe, Tayna së shpejti pritet të sjell projekte të reja./Indeksonline/