11:39 / E Premte, 18 Tetor 2019

Ermal Mamaqi zhgënjen Elvana Gjatën

Miqësia mes Ermal Mamaqit dhe Elvana Gjatës duket se është rritur edhe më shumë prej ngjarjeve të vitit të kaluar, kur i fejuari i kësaj të fundit u përfshi në një përleshje në qendër të Tiranës.

Ermali gjithmonë thumbues me komente në rrjetet sociale, mundohet që t’ia ngreh lart disponimin mikeshës së tij, por kësaj radhe duket se e ka zhgënjyer Elvanën.

Gjata postoi dy fotografi në rrjetin social “Instagram”, ndërsa komenti i Mamaqit ishte ky:

Duket se Elvana ka pritur një thumb edhe më të madh, pasi që në fotografin e parë ajo shihet bashkë me një mashkull./Indeksonline

Mos i humb