22:25 / E Premte, 07 Gusht 2020

Është përsëri ai – Ronaldo ia “çmonton” portën Lyonit

Vjen edhe goli i tretë në takimi ndërmjet Juventusit dhe Lyonit në Ligën e  Kampionëve

Golin e dytë dhe të epërsisë për skuadrën e Juventusit e ka shënuar, Ronaldo, i cili nga një largësi më shumë se 18 metra ia çmontoi portën Lyonit, shkruan IndeksOnline

Rezultatin aktual i takimit është 2:1 në të mirë të Juves.