22:04 / E Diele, 10 Dhjetor 2017 / indeksADMonline

Eventi që bëri bashkë Rita Orën dhe Dua Lipën! Ja si e “ndezin” skenën ato (Video)

Këtë të shtunë u mbajt eveni i përvitshëm “Capital FM”, ngjarje e cila mbledh emra të njohur të muzikës botërore, shkruan Indeksonline.

Në këtë ngjarje e cila u mbajt në kuadër të Jingle Ball 2017, morën pjesë edhe dy këngëtaret kosovare tashmë me famë botërore; Rita Ora dhe Dua Lipa. Derisa Rita performoi këngën “Anyëhere”, Dua doli para publikut me hitin e saj “New Rules”, por edhe me këngën “Be The One”.

Kjo është hera e parë që dy artistet tona, performojnë në të njëjtën skenë./Indeksonline/