23:10 / E Diele, 21 Prill 2024 / AR

Evi Reçi dhe Kledi Hysa prindër për herë të parë?

Mos vallë Evi Reçi dhe Kledi Hysa po presin fëmijën e tyre të parë?

Detajet e fundit na kanë bërë të mendojmë se artistja është në pritje të ëmbël.

Vetëm pak ditë më parë, teksa çifti postoi një video duke ecur dukej barku paksa i rrumbullakosur i Evit.