11:03 / E Enjte, 06 Dhjetor 2018 / indeksADMonline

Extreme Pizza shpall konkurs për punëtorë

Konkurs:

2 punëtorë për përgatitje dhe prerje te Doner-it.

Përvoja e punës është obligative.

Të interesuarit mund të aplikojnë te Extreme Pizza,

rr.Agim Ramadani A/1, Aktash.

044 701 491