11:40 / E Enjte, 29 Shtator 2022 / GF

Fafa Premium me ofertë speciale për muajin tetor, nxitoni!

Muaji TETOR tek Fafa Premium vjen me nje OFERTE SPECIALE! Duke filluar nga 32€/personi!

 Bed Breakfast

1 nate – 39 euro/person

2 nete – 36 euro/person

3 nete – 32 euro/person

 Half Board

1 nate – 46 euro/person

2 nete – 42 euro/person

3 nete – 36 euro/person

Ne cmim perfshihet:

 akomodim ne double deluxe room

 mengjesi – darka

 spa center , pishine e brendshme jakuzzi , hammam , sauna, banjo avulli , dhome relaxi me kripe , dush emocional

late check out

 muzike live

 miniclub dhe animator per femije

 parkim

 wifi

 Per prenotime : +355697008252

Adresa: Mali i Robit, Durres, Albania

Web: www.fafa.al