22:34 / E Diele, 26 Maj 2019

Fajt lanson projektin muzikor “Ik Atje”

Reperi kosovar i njohur për publikun me emrin Fajt ka lansuar projektin e ri muzikor.

Kënga mbanë titullin “Ik Atje”, dhe është publikuar edhe me videoklip në kanalin Youtube për të cilin është përkujdesur XL Films.

Kujtojmë që për tekstin është përkujdesur vet reperi, ndërsa producent ështrë Dorant Beats, të punuar nga Don Gima./Indeksonline/