13:56 / E Martë, 23 Shkurt 2021 / k.v

Falsifikimi i parave/ Vetdorëzohet në polici i kërkuari nga Peja

Të hënën, personi me inicialet N.G., i cili ka qenë në kërkim policor për veprën penale: “Falsifikim i parasë” është vetdorëzuar në Stacionin policor në Pejë, transmeton IndeksOnline.

Policia ka njoftuar se i dyshuari është shoqëror për në Drejtorinë e krimeve ekonomike dhe korrupsionit në Prishtinë, ku është duke u trajtuar lënda.

Hetimet në lidhje me rastin janë duke vazhduar./IndeksOnline/