17:02 / E Enjte, 02 Maj 2019 / indeksADMonline

Familja e mrekullueshme dhe simpatike e Ermal Fejzullahut

Ermal Fejzullahu është padyshim një prej këngëtarëve më të dashur dhe më të suksesshëm në vend.

Ai ka një karrierë të gjatë muzikore dhe ende mbetet ndër këngëtaret më të kërkuar, shkruan Indeksonline.

Por, krahas profesionit, Ermali ka edhe një familje të mrekullueshme e cila vërehet edhe në imazhet që ai ndan me adhuruesit e tij.

Edhe imazhi që ka postuar së fundi Ariana, ajo shihet përkrah bashkëshortit, Ermalit dhe tre fëmijëve të tij, Artit, Bunës dhe Erës.

Familja Fejzullahu dukeshin më bukur se kurrë dhe të lumtur së bashku./Indeksonline/