14:39 / E Diele, 02 Prill 2023 / S Z

Familjarët e Thaçit dhe Veselit në “Marshin për Drejtësi”

Në mesin e mijëra qytetarëve pjesëmarrës në “Marshin për drejtësi”, janë dhe familjarët e ish presidentit Hashim Thaçi dhe ish krye parlamentarit  Kadri Veseli, të cilët po i prijnë turmës, duke kërkuar drejtësi për çlirimtarët.

Pjesë e këtij marshi janë gruaja e Hashim Thaçit, djali Endriti si dhe gruaja e Kadri Veselit./Indeksonline/