18:17 / E Hënë, 20 Nëntor 2017 / indeksADMonline

Fanellat e Përfaqësueses së Kosovës dalin në shtije

Federata e Basketbollit e Kosovës (FBK) njofton të gjithë të interesuarit se fanellat e Përfaqësueses së Kosovës janë në shitje dhe çmimi i tyre është 35 euro. Fanellat mund të blihen në zyrat e FBK-së në lagjen “Arbëria”, Blloku C3. Po ashtu bëjmë edhe dërgimin e fanellave me postë për të gjithë të interesuarit nga jashtë vendi. Për informata shtesë mund të na kontaktoni në email adresën federata@basketbolli.com dhe në numrin e telefonit 049/738-080.