08:30 / E Shtunë, 18 Mars 2023 / Bejta

Fansat të shokuar nga pamja e re e Liam Payne

Liam dukej ndryshe teksa mori pjesë në premierën e dokumentarit “All of They Voices” të ish-shokut të tij të grupit ‘One Direction’, Louis Tomlinson.

Linja e nofullës së Payne dukej më e mprehtë se në të kaluarën, dhe mollëzat e tij ishin gjithashtu më të dala në pah.

Përdoruesit e rrjeteve sociale i kushtuan më shumë vëmendje pamjes së tij.

“Omgggggg çfarë ndodhi me Liam?” një person komentoi nën një postim në Instagram të Payne.

“Liam dhe e dashura e tij ndoshta kanë lënë takime në një klinikë bukurie, kështu që ata do kenë marrë shumë mbushëse botoxi së bashku”, tha një tjetër me humor.