09:29 / E Enjte, 23 Nëntor 2017 / indeksADMonline

Fansja e çmendur e Alban Ramosajt: “Oh t’kisha pas ty frajer..”

Talent show “The Voice of Albania” i dha famë Alban Ramosajt. Që nga atëherë djaloshi nga Kosova, u bë i famshëm dhe i pëlqyer veçmas nga femrat, të cilat nuk hezitojnë t’i dërgojnë atij edhe mesazhe private. E një të tillë Albani e ka ndarë edhe me ndjekësit e tij në rrjetin social Instagram, shkruan Indeksonline.


Ndryshe projekti i fundit i Albanit ishte “Bitchi Mesnatës”, ndërsa këngëtari ka kohë që karrierën e tij e ka zhvendosur në Tiranë të Shqipërisë, ku edhe jeton bashkë me familjen e tij./Indeksonline/