09:52 / E Martë, 04 Shtator 2018 / indeksADMonline

Fatmir Limaj dhe Kadri Veseli konsultohen për seancë  (Pamje)

Drejtuesi i ri i Ekipit të Unitetit për bisedimet ndërmjet Kosovës dhe Serbisë, Fatmir Limaj është konsultuar për pak castesh me kryetarin e Kuvendit, Kadri Veseli, pak minuta para nisjes se seancës.

Mirëpo, zyrtarizimi që Limaj ta udhëheq këtë ekip duket se nuk do të marrë dritën jeshile nga Kuvendi pasi deri më tani nuk ka kuorum për të votuar.

Indeksonline do t’ju mbajë të informuar: