10:39 / E Shtunë, 18 Nëntor 2017

Fatos Kryeziu i thotë bashkëshortes “Të dua”, reagimi i saj është jo i zakonshëm (Foto)

Aktori i njohur dhe gjithashtu këngëtari Fatos Kryeziu ka qenë i ftuar në emisionin “Top Shoë” së bashku me anëtarët tjerë të orkestrës “2 Korriku”.

Ata kanë folur rreth projektit të tyre më të ri duke treguar se qëllimi ka qenë të ironizojnë me gjërat shumë të kushtueshme, si për shembull rrobat.

Image result for fatos kryeziu

Gazetari Ervin Kurti i pyet ata se a mund të marrinë ndonjëherë diçka seriozisht sepse janë tërë kohën të hareshëm.

“A ju marrin seriozisht bashkëshortet kur ju u thoni “Të Dua”?”

Image result for fatos kryeziu me familje

Por ajo që bënë pështyje është përgjigja e Fatosit I cili thotë se pasi që i thotë gruas së tij “Te dua”, ajo i kundërpërgjigjet duke i thënë “Mos ha m..”

Nga kjo deklaratë të qeshura buçitën sallën./Indeksonline/

 

Temat:
Mos i humb