19:49 / E Premte, 05 Janar 2018 / indeksADMonline

Fejohet djali i Ardit Gjebreas, zyrtarizohet lidhja me vajzën e biznesmenit të njohur

Dy  duar , dy unaza dhe shumë dashuri , ky është perceptimi nga postimi i fundit i Jon Gjebreas në Insatgram ku duart e tij dhe të të dashurës Merlin qëndrojnë njëra sipër tjetrës.

Kjo foto tregon se dy të rinjtë kanë vendosur të hedhin hapin e madh të zyrtarizimit të lidhjes duke u fejuar. Ata kanë rreth dy vite që janë në një lidhje dhe duken mjaft të dashuruar me njëri-tjetrin.Merlin d është vazja e  biznesmeni të njohur Adi Haxhiymeri.

Image result for ardit gjebrea familja