17:30 / E Enjte, 05 Dhjetor 2019

Fejohet këngëtarja e njohur

Emma Stone ka njoftuar fejesën e saj me shkrimtarin e ‘Saturday Night Live’ Dave McCary.

McCary postoi një selfie të vetvetes dhe aktores fituese të Oskarit në Instagram, me unazën e fejesës.

Me një diamant të madh unaza duket se është platini me diamante më të vogla rreth gurit qendror dhe rreth lakut të brezit.

McCary vendosi imazhin me një emoji zemër.

Dyshja kanë dy vjet që janë në lidhje, pasi u takuan rreth tre vjet më parë kur Stone udhëhoqi SNL në vitin 2016.

Stone, i cili u shpërblye me Oscar për aktoren më të mirë në vitin 2017 për La La Land, interpretoi në një skicë spoof rreth lodrave për djem të ndjeshëm, shkruar nga McCary.

McCary, 34 vjeç, ka marrë tre nominime Emmy për punën e tij në shfaqje./Indeksonline/

Mos i humb