08:17 / E Mërkurë, 14 Gusht 2019 / indeksADMonline

Fejohet reperi i njohur shqiptar, dalin imazhet nga ceremonia

Reperi i njohur, S4MM i ka dhënë fund beqarisë.

Ai është fejuar vajzën me emrin Filis ndërsa tani kanë dalur edhe pamjet nga ceremonia martesore.

Sipas burime të Prive, çifti janë në lidhje prej muajsh dhe tani dashurinë e tyre kanë vendosur që ta dërgojnë në një hap më tutje.

S4MM dhe Filis në fotografi shihen në ceremoninë e fejesës, ajo e veshur me një fustan të kuq ndërsa S4MM me një këmishë të bardhë me pantallona të zi.

Ndryshe, S4mm po vazhdon të jetë aktiv me projekte dhe mbrëmje muzikore./Indeksonline/