21:24 / E Mërkurë, 31 Tetor 2018 / indeksADMonline

Fëmijët e kryeministrit Haradinaj maskohen për Halloween, bashkë me fëmijët e tjerë

Halloween u festua sot thuajse në gjithë botën.

Kjo festë ka për qëllim maskimin e fëmijëve, të rinjve dhe kujtdo që dëshiron të krijoj diçka të re.

Kësisoj janë pikërisht edhe fëmijët e kryeministri të vendit, Ramush Haradinaj të cilët janë maskuar  bashkë me shumë miq.

Madje nëna e tyre, Anita ka publikuar fotografi të shumta me ta, e që duken të maskuar mjaft interesant, transmeton Indeksonline.

Sigurisht se fëmijët kanë dëshirë të provojnë gjëra të reja, të tilla si këto sot./Indeksonline/