75 Mall Live Search
10:36 / E Premte, 15 Shkurt 2019 / indeksADMonline

Fëmijët kërkojnë ushqim djegës, shikoni reagimet kur i provojnë

Fëmijët dinë të jenë shumë këmbëngulës kur duan të provojnë diçka për herë të parë në jetë.

Mirëpo, ata shpesh nuk dëgjojnë këshillat e prindërve që i këshillojnë mos të bëjnë një gjë të tillë, transmeton Indeksonline.

Në këtë video, shihen fëmijët të cilët shihen të vendosur për të provuar ushqime djegës apo shije tjera të ndryshme, që nuk janë për to.

Por, kërkesat e tyre pasi provojnë ushqimet e caktuara, ndryshojnë përnjëherë.

Ata dëshpërohen me shijet dhe betohen se nuk do t’i provojnë më asnjëherë. /Indeksonline/