23:59 / E Hënë, 17 Qershor 2019

Femra më e bukur shqiptare vjen më e zhveshur se kurrë

Ajo është një nja nga modelet më të suksesshme shqiptare, madje shpesh thuhet se është “femra më perfekte”.

Bëhet fjalë për Adrola Dushin, e cila shquhet për natyralitetin, ëmbëlsinë dhe trupin fantastik.

Së fundmi ish-missi ka postuar një fotografi në llogarinë Instagram ku shfaqet më joshëse se kurrë.

Me një xhaketë të gjatë, gjysmë të hapur, ajo tregon një pjesë të trupit të saj e që është tërësisht e zhveshur./Indeksonline/