11:24 / E Martë, 21 Nëntor 2017 / indeksADMonline

Ferizajasi rrah vëllain e tij, e bën për spital

Një person në Ferizaj ka rrahur vëllain e tij, duke e bërë atë për spital.

Sipas raportit policor, incidenti ka ardhur pas një mosmarrëveshje që kanë pasur dy vëllezërit, dhe në këtë mënyrë njëri ka marrë lëndime të rënda trupor, transmeton Indeksonline.

Viktima është dërguar për trajtim mjekësor në QKUK ndërsa i dyshuari me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje./Indeksonline/