19:02 / E Diele, 19 Nëntor 2017 / indeksADMonline

Ferizajn e fiton ky kandidat

Partia Demokratike e Kosovës fiton bindshëm kundër Lidhjes Demokratike të Kosovës.

Sipas Exit Poll-it bëhet e ditur se Agim Aliu fiton kundër Muharrem Svarqës.

Agim Aliu me 53.2 për qind dhe Muharrem Svarqa me 46.8 për qind./Indeksonline/