21:02 / E Enjte, 05 Tetor 2017 / indeksADMonline

Fermeri i pulave qesh si pulë, gazetari s’përmbahet por shkrihet edhe vet së qeshuri (Video)

A ju ka ndodhur të dëgjoni të qeshur sikur kakarisin pulat.

Një gazetar holandez i stacionit televiziv Noord kishet shkuar për një reportazh në një fermë pulash.

Kur nisi të intervistonte fermerin dhe ai filloi të qeshte ashtu siç kakarisin  pulat, gazetari nuk arriti të vazhdonte intervistën.